Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
192 hodnotení
5
180x
4
9x
3
1x
2
0x
1
2x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Vrelo odporúčam. Konečne som našla kozmetiku pre moju citlivú pokožku.
Dva krát sa mi stalo,že som reklamovala krémik. Vôbec nebol problém, veĺmi rýchle a profesionalne vybavenie. Ďakujem veĺmi pekne.
+ Maju originalne prirodne produkty s vlastnou vyrobou
+ Ochranný denný krém pre zmiešanú a mastnú pleť - aj na akné - je to dobry krem, pekne sa vstrebe a necitit ziadnu reakciu na kozi ako po niektorych lacnejsich kremoch
+ Odoslane na druhy den
+ Dorucenie do Packeta Z-Boxu
+ V baliku prislo vsetko ako bolo objednane
- Shrinkflation v praxi: Ochranny denny krem bol v minulosti baleny do 50g sklenenej flasticky ktora sa teraz zmrstila na 40g. Preco???
- Ake zmensenie pride nabuduce? Zo 40g bude len 39g, potom 35g, potom 30g a nakoniec ostane len 5g ako vzorka?????
- Nechcem platit za sklo ale za krem, takze by som uvital prave naopak, zvacsene balenie a ako moznost mat aj 100g balenie - ktore by malo byt podla ekonomickych principov mierne lacnejsie ako 2x50g
AM
Adriana Majtínková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15.4.2026
DC
Darina Cervencova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.2.2026
Ešte ho krátko používam, neskôr ohodnotím.
EW
Elena Weisová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.2.2026
+ Slovensky eshop s originalnymi produktami
+ Dobra komunikacia, aj po telefone
+ Tovar prisiel do 2 dni
+ Moznost dorucit do Packeta z-box
RC
Renata Csejteyova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.1.2026
Rýchle doručenie, všetko bez problémov. Krém ešte len testujem, mojej pleti zatiaľ vyhovuje.😁
Väčšinou nepíšem recenzie, ale s "Barbi" kozmetikou (ako ich nazývam ja) som nesmierne spokojná a odvtedy šírim dobré meno. Výrobky použivam necelý rok. Vtedy moja pleť bola postihnutá seboreou, rôznymi červenymi fľakmi a výsevmi, že niekedy som ani medzi ľudí neopovážila ísť. Moju rutínu som zredukovala úplne na Vaše produkty, ktoré neštipu a krásne vyživujú pleť. Ďakujem krásne .
P.S: veľká chvála aj za Vašu estetickú a prehľadnú webovú stránku.
Rýchle doručenie,spokojnosť
Oceňujem ústretový prístup, záujem o spokojnosť zákazníka a korektné jednanie. Ďakujem.
SM
sylvia mácsai
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.1.2026
Je fakt super, najlepsia kozmetika, aku som mala.
krémy už nakupujem pravidelne, výborný produkt na pleť, s obchodom maximálna spokojnosť , rýchle dodanie, prijateľná cena vzhľadom na vysokú kvalitu krémov
MG
Martina Golecka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.11.2025
LV
Lívia Vlášková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.11.2025
Zatiaľ skúšam pár dní a na moje prekvapenie sa mi zatiaľ pozdáva veľmi dobre. Moc som nechcela veriť lebo mám už odskúšané všeličo, ale musím uznať, že táto značka bude asi moja top.
+ Unikatne produkty
+ Slovenska kozmetika
+ Kvalitne kremy
- Logisticky system nemaju na vysokej urovni
Objednal som 4ks kremu, mali na sklade ale len 1ks, takze system ukazoval viac ako realita. Hned ma kontaktovali a vratili peniaze za nedodane kusy. Ten 1 ks ktory poslali je v poriadku, som spokojny.
Denný, nočný, očný krém a tiež sérum pre zrelsiu pleť. Komplet starostlivosť o pleť, s ktorou som veľmi spokojná. Pleť vyzerá lepšie. Vrásky sú jemnejšie, opuch pod očami sa zmenšil.
V piatok večer objednané a v stredu prevzaté.
Všetko funguje ako má, len akurát platobná brána je bez overenia , ale máš možnosť prevodu na účet.
MV
Mária Vesová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.9.2025
Spokojnosť, objednávam dlhšie, ostávam verná.
